Reta šiuolaikinė virtuvė, kurioje realiai gaminamas maistas gali apsieiti be garų surinktuvo. Tačiau ne visada konkrečiai susimąstom, kokią gi naudą duodą geras garų surinktuvas. Taigi pateikiame 6 priežastis, kodėl jis turi būti namuose:

1)    Suteikia papildomą apšvietimą tiesiai virš gaminamo maisto. Visada gera ir patogu matyti tai, ką darai ir tai duoda skanesnius rezultatus.

2)    Gartraukis paverčia jūsų virtuvęš Su garais dažnai pakyla ir gausybę kitų dalelių, tarp jų riebalai. Taigi jei gartaukis jų nesutraukia – jos pasklinda ir galiausiai nusėda kažkur kambaryje.

3)    Jei virtuvė neturi geros ventiliacijos sistemos – gartraukis ženkliai sumažina apsinuodijimo galimybę. Anglies monoksidas ir kiti kenksmingi elementai kepimo metu gali rimtai pakenkti jūsų

4)    Garų surinktuvas sumažina karštį virtuvė Su garais yra ištraukiama ir dalis nuo gaminimo susikaupusios šilumos.

5)    Ištraukiant garus į išorę jums nebereiks jaudintis, kad namai kam nors prisvilus skendės tirštuose dū Dūmų prieblanda ir pačioje virtuvėje nėra pats maloniausias dalykas.

6)    Negirdėjome, kad konkrečiai Lietuvoje būtų atliktas toks tyrimas, tačiau pasaulinė praktika rodo, kad butai ar namai su garų surinktuvu yra patrauklesni daugeliui šeimų, todėl tai kelia būsto vertę.

Taigi nekankinkite savęs dūmais ir pravirų langų skersvėjais, kai gaminate – geras garų surinktuvas padės jums jaustis gerai jaukioje virtuvėje.